VIII kolejka

Wyniki meczy:

Brygada Banici  -  Drink Team  4:10 (2:1)
Bramki: Brygada Banici – Czapliński R. 4, Kozerski J. 18, Dydymski T. 43 i 47, ; Drink Team – Kowalski E. 16, Domański P. 37,41 i 49, Markiewicz A. 40 i 44, Zawacki K. 42, Ratajczak F. 45, Warot P. 48, Konarkowski B. 50.
Asysty: Brygada Banici – Frąckowiak G., Dydymski T., Bogusławski J., Czapliński R., ; Drink Team – Konarkowski B. x3, Markiewicz A. x3, Domański P., Zawacki K. 

Zielone Kartki: Bogusławski J. (Brygada Banici) oraz Kowalski E. i Markiewicz A. (Drink Team).

 

Agro  -  Decora  3:2 (0:1)

Bramki: Agro - Madela R. 34, Biskup B. 37, Zając M. 48, ; Decora – Walczak T. 11 i 45.
Asysty: Agro –  Kosiński A. x2, Biskup B., ; Decora – Szik J., Paczkowski B..

Zielone Kartki: Haniewicz J. (Agro) oraz Paczkowski B. (Decora).

 

Studenty  -  Dobre Chłopaki  10:3 (3:2)

Bramki: Studenty - Czech R. 16, Zielniewicz P. 23 i 42, Grząślewicz J. 25, Gozdek M. 27,30,33 i 35, Kosmowski T. 38, Łuczak P. 50, ; Dobre Chłopaki – Spychalski K. 16, Mikuliński M. 22, Cyka R. (Studenty) 31 samob..
Asysty: Studenty –  Grząślewicz J. x5, Łuczak P. x2, Czech R. x2, Walkowiak M., ; Dobre Chłopaki – Staszak K..

Zielone Kartki: Czech R. (Studenty) oraz Maćkowiak P. i Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

 

Medom -  La Liga Piwnica Pod Orłem  4:9 (2:2)

Bramki: Medom - Loga W. 2, Jarota K. 24, Filozof P. 29 i 50, ; La Liga Piwnica Pod Orłem – Raczak B. 8 i 41, Wiśniewski J. 20 i 40, Miesiąc P. 30,42 i 48, Walkowiak T. 36, Leżała T. 37.
Asysty: Medom –  Józefowicz J. x2, Jarota A., ; La Liga Piwnica Pod Orłem – Wiśniewski J. x5, Miesiąc P. x2, Nowaczyk T..

Zielone Kartki: Lisiak M. (Medom) oraz Nowaczyk T. (La Liga Piwnica Pod Orłem).

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

7

19

27:5

2.

Studenty

7

18

42:19

3.

La Liga Piwnica pod Orłem

8

13

38:30

4.

Drink Team

7

12

40:19

5.

Agro

7

12

25:23

6.

Decora

7

9

30:28

7.

Medom

7

9

23:28

8.

Brygada Banici

7

3

16:51

9.

Dobre Chłopaki

7

0

16:54

 Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

11

Gozdek M. (Studenty), Markiewicz A. (Drink Team).

8

Grząślewicz J. (Studenty), Konarkowski B, (Drink Team), Majewski A. (La Liga).

7

Domański P. (Drink Team), Glabus Sz. (Kupiec Średzki).

6

Biskup B. (Agro), Głowacki J. (Agro), Filozof P. (Medom), Klabiński D. (Studenty), Raczak B. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Szał M. (Decora), Szik J. (Decora).

5

Janasik J. (Medom), Jarota A. (Medom), Paczkowski P. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Decora).

4

Kosiński A. (Agro), Kozerski J. (Brygada Banici), Miesiąc P. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wiśniewski J. (La Liga).

3

Czech R. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Łuczak P. (Studenty), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Pawlak A. (Medom), Zielniewicz P. (Studenty), Ziemiański P. (Decora).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czapliński R. (Brygada Banici), Fengier D. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Gucze G. (Studenty), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kowalski E. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Loga W. (Medom), Olejniczak P. (Agro), Nowak D. (Kupiec Średzki), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Walkowiak M. (Studenty), Zawacki K. (Drink Team).

1

Biderman M. (Decora), Cyka K. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jóźwiak M. (Drink Team), Kiszewski K. (Studenty), Kosmowski T. (Studenty), Kujawa D. (Medom), Madela R. (Agro), Mamcarz J. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Nowak M. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak F. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak T. (La Liga), Warot P. (Drink Team), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).

samobójcze

Barczak A. (Brygada Banici) x 2, Bogusławski J. (Brygada Banici), Cyka R. (Studenty), Dudek B. (Medom), Fibner D. (Brygada Banici), Madela R. (Agro), Rogowski D. (Agro).

 Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

9

Grząślewicz J. (Studenty).

8

Czech R. (Studenty).

7

Domański P. (Drink Team), Łuczak P. (Studenty), Wiśniewski J. (La Liga).

6

Janasik J. (Medom), Konarkowski B. (Drink Team), Kosiński A. (Agro).

5

Miesiąc P. (La Liga), Markiewicz A. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga), Nowak M. (Drink Team).

4

Czapliński R. (Brygada Banici), Majewski A. (La Liga),  Paczkowski B. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Walczak T. (Decora).

3

Biskup B. (Agro), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Głowacki J. (Agro), Gucze G. (Studenty), Mamcarz J. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski P. (Decora), Szik J. (Decora), Walkowiak M. (Studenty), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

2

Biderman M. (Decora), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Józefowicz J. (Medom), Kosmowski T. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Nasher A. (Agro), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Raczak B. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Warot P. (Drink Team).

1

Bogusławski J. (Brygada Banici), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Gielniak W. (Medom), Gozdek M. (Studenty), Grzelak R. (Agro), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jarota A. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Keter M. (Kupiec Średzki), Leporowski P. (Drink Team), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Madela R. (Agro), Olejniczak P. (Agro), Oterman T. (Brygada Banici), Pomykała K. (Decora), Rybarczyk F. (Studenty), Sroka M. (La Liga), Szał M. (Decora), Walczak M. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Zając M. (Agro), Zawacki K. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora), Zielniewicz P. (Studenty).

 Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

17

Grząślewicz J. (Studenty).

16

Markiewicz A. (Drink Team).

14

Domański P. (Drink Team), Konarkowski B. (Drink Team). 

12

Gozdek M. (Studenty), Majewski A. (La Liga).

11

Czech R. (Studenty), Janasik J. (Medom), Wiśniewski J. (La Liga).

10

Kosiński A. (Agro), Łuczak P. (Studenty).

9

Biskup B. (Agro), Filozof P. (Medom), Głowacki J. (Agro), Miesiąc P. (La Liga), Szik J. (Decora), Walczak T. (Decora).

8

Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski P. (Decora), Raczak B. (La Liga), Sobczyk D. (La Liga), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

7

Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Szał M. (Decora).

6

Czapliński R. (Brygada Banici), Jarota A. (Medom), Klabiński D. (Studenty), Nowak M. (Drink Team).

5

Filipiak G. (Agro), Gucze G. (Studenty), Leżała T. (La Liga), Nasher A. (Agro), Nowak D. (Kupiec Średzki), Paczkowski B. (Decora), Walkowiak M. (Studenty).

4

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Kozerski J. (Brygada Banici), Leporowski P. (Drink Team), Mamcarz J. (Drink Team), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zielniewicz P. (Studenty), Ziemiański P. (Decora).

3

Biderman M. (Decora), Bogusławski J. (Brygada Banici), Kosmowski T. (Studenty), Olejniczak P. (Agro), Pawlak A. (Medom), Warot P. (Drink Team), Zawacki K. (Drink Team).

2

Barczak A. (Brygada Banici), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Fengier D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Józefowicz J. (Medom), Kowalski E. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Madela R. (Agro), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Zając M. (Agro).

1

Cyka K. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Gielniak W. (Medom), Grzelak R. (Agro), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jóźwiak M. (Drink Team), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Studenty), Kujawa D. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Matysiak M. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Oterman T. (Brygada Banici), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała K. (Decora), Ratajczak F. (Drink Team), Rybarczyk F. (Studenty), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Walczak M. (Decora), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).

 Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

6

Bogusławski J. (Brygada Banici), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Decora).

5

Cyka K. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Kujawa D. (Medom).

4

Czech R. (Studenty), Konarkowski B. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Radziejewski A. (Brygada Banici), Zając M. (Agro).

2

Biderman M. (Decora), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Medom), Janaszak M. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Kowalski E. (Drink Team), Krajewski D. (Decora), Leżała T. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Markiewicz A. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Pomykała K. (Decora), Raczak B. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopalo), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wicher W. (Medom), Zielniewicz P. (Studenty).

 Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

7

6

-

2.

Drink Team

7

10

-

3.

Studenty

7

11

-

4.

Agro

7

14

-

5.

Decora

7

16

-

6.

Brygada Banici

7

19

-

7.

Medom

7

23

-

8.

La Liga Piwnica pod Orłem

8

27

1

9.

Dobre Chłopaki

7

35

1


 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

16

43

86:26

2.

Drink Team

16

33

96:39

3.

Studenty

16

33

80:61

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

16

28

78:60

5.

Agro

16

25

70:60

6.

Decora

16

24

73:61

7.

Medom

16

12

37:87

8.

Brygada Banici

16

10

42:105

9.

Dobre Chłopaki

16

5

41:104

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com