I RUNDA

Wyniki meczy:

Kupiec Średzki  -  La Liga Piwnica Pod Orłem   10:3 (4:1)
Bramki: Kupiec Średzki – Urbanek D. 5, Grzelak Ł. 8,32 i 33, Deiksler A. 10, Borowski Sz. 17, Nowak D. 43 i 50, Glabus Sz. 44 i 46; La Liga Piwnica Pod Orłem – Sroka M. 15 i 32, Jędrzejczak M. 42.
Asysty: Kupiec Średzki – Borowski Sz. x2, Deiksler A. x2, Glabus Sz.x2, Grzelak Ł., Nowak D., Urbanek D.; La Liga Piwnica Pod Orłem – Wiśniewski J. x2.

Medom  -  Brygada Banici   3:3 (1:1) po rzutach karnych 2:3
Bramki: Medom – Filozof P. 20 i 47, Jarota A. 46; Brygada Banici – Dydymski T. 22, Kozerski J. 42, Bogusławski J. 49.
Asysty: Medom – Jarota A. x2; Brygada Banici – Fibner D., Czapliński R.

Zielone Kartki: Filozof P. (Medom) oraz Fibner D. i Barczak A. (Brygada Banici).

Studenty  -  Drink Team   3:5 (1:4)
Bramki: Studenty – Gozdek M. 5, Czech R. 30, Grząślewicz J. 47; Drink Team – Nowak M. 9 i 17, Mamcarz J. 13 i 29, Hetmańczyk A. 23.
Asysty: Studenty – Zielniewicz P.; Drink Team – Konarkowski B., Mamcarz J., Nowak M., Ratajczak F., Mikołajczak T.

Zielone Kartki: Czech R. i Walkowiak M. (Studenty) oraz Zawacki K., Hetmańczyk A. i Ratajczak F. (Drink Team).

Agro  -  Decora   3:2 (1:1)
Bramki: Agro –Pluciński M. 21, Olejniczak P. 28, Filipiak G. 40, ; Decora – Biderman M. 18, Grzelak R. (Agro) 34 min. samobójcza.
Asysty: Agro – Filipiak G., Pluciński M.

Zielone Kartki: Pluciński M. (Agro).

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

3

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici).

2

Filozof P. (Medom), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Sroka M. (La Liga), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Staszak K. (Dobre Chłopaki).

   

1

Biderman M. (Decora), Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Czech R. (Studenty), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Gozdek M. (Studenty), Grząślewicz J. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jarota A. (Medom), Jędrzejczak M. (La Liga), Lucki M. (Brygada Banici), Łyduch A. (Brygada Banici), Olejniczak P. (Agro), Pluciński M. (Agro), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wawroski Ł. (Brygada Banici).

Samobójcze

Grzelak R. (Agro).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

2

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Jarota A. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Wiśniewski J. (La Liga).

1

Bogusławski J. (Brygada Banici), Czapliński R. (Brygada Banici), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Fibner D. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Kozerski J. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łyduch (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Mikołajczak T. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Pluciński M. (Agro), Ratajczak F. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wierski J. (Brygada Banici), Zielniewicz P. (Studenty).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

4

Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kozerski J. (Brygada Banici).

3

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler A. (Kupiec Średzki), Jarota A. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Mamcarz J. (Drink Team), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki). 

2

Bogusławski J. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Łyduch A. (Brygada Banici), Pluciński M. (Agro), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Urbanek D. (Kupiec Średzki), Wiśniewski J. (La Liga).

1

Biderman M. (Decora), Czapliński R. (Brygada Banici), Czech R. (Studenty), Dydymski T. (Brygada Banici), Fibner D. (Brygada Banici), Gozdek M. (Studenty), Grząślewicz J. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Jędrzejczak M. (La Liga), Konarkowski B. (Drink Team), Mikołajczak T. (Drink Team), Olejniczak P. (Agro), Ratajczak F. (Drink Team), Wałęsiak M. (Dobre Chłopaki), Wawroski Ł. (Brygada Banici), Wierski J. (Brygada Banici), Zielniewicz P. (Studenty).  

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

2

Bogusławski J. (Brygada Banici).

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

16

43

86:26

2.

Drink Team

16

33

96:39

3.

Studenty

16

33

80:61

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

16

28

78:60

5.

Agro

16

25

70:60

6.

Decora

16

24

73:61

7.

Medom

16

12

37:87

8.

Brygada Banici

16

10

42:105

9.

Dobre Chłopaki

16

5

41:104

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com