XVII kolejka

Wyniki meczy:

Brygada Banici  -  Drink Team  2:5 (1:3)
Bramki: Brygada Banici – Dydymski T. 8, Lucki M. 49; Drink Team – Konarkowski B. 4 i 21, Mamcarz J. 18 i 48, Nowak M. 36.
Asysty: Brygada Banici – Kozerski J.; Drink Team – Domański P. x2, Konarkowski B., Mamcarz J., Ratajczak Ł.

Zielone Kartki: Mamcarz J. (Drink Team).

Agro  -  Decora  3:4 (0:2)

Bramki: Agro – Grzelak R. 29, Madela R. 30, Biskup B. 43, ; Decora – Walczak T. 14, Ziemiański P. 18, Krajewski D. 32, Paczkowski B. 50.

Asysty: Agro – Haniewicz J.; Decora – Paczkowski B. x2, Pomykała P.

Studenty  -  Dobre Chłopaki  5:6 (2:2)

Bramki: Studenty -  Czech R. 2, Klabiński D. 6, Grząślewicz J. 29, Gozdek M. 34, Łuczak P. 39; Dobre Chłopaki – Spychalski K. 10 i 33, Mikuliński M. 23, Sznajder K. 34, Ignaczak M. 36, Mikuliński P. 37.
Asysty: Studenty – Grząślewicz J. x2, Czech R. x2, Łuczak P.; Dobre Chłopaki – Słota R. x2, Spychalski K. x2, Sznajder K.

Zielone Kartki: Klabiński D., Kosmowski T. x2, Walkowiak M. x3 (Studenty).

Medom  -  La Liga Piwnica Pod Orłem  4:10 (2:4)

Bramki: Medom -  Jarota K. 11, Jarota A. 21,33 i 36, ; La Liga Piwnica Pod Orłem – Majewski A. 4 i 46, Wiśniewski J. 9, Sobczyk D. 10,44 i 48, Jóźwiak M. 17, Dydymski J. 31 i 35, Sroka M. 37.
Asysty: Medom – Loga W. x2, Nowak B.; La Liga Piwnica Pod Orłem – Nowaczyk T. x3, Majewski A. x2, Mroczkowski T., Jóźwiak M., Sobczyk D., Wiśniewski J.

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

15

40

82:23

2.

Studenty

15

33

77:57

3.

Drink Team

15

30

83:37

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

16

28

78:60

5.

Agro

15

22

61:54

6.

Decora

15

21

63:59

7.

Medom

15

12

35:74

8.

Brygada Banici

15

10

40:95

9.

Dobre Chłopaki

15

5

35:95

 

Klasyfikacja króla strzelców:

Ilość bramek

Strzelcy bramek

25

Markiewicz A. (Drink Team).

17

Grząślewicz J. (Studenty).

15

Majewski A. (La Liga).

14

Deiksler A. (Kupiec Średzki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki).  

13

Konarkowski B,  (Drink Team).

12

Gozdek M. (Studenty), Sobczyk D. (La Liga).

10

Biskup B. (Agro), Czech R. (Studenty), Klabiński D. (Studenty).

9

Domański P. (Drink Team), Filipiak G. (Agro), Filozof P. (Medom), Janasik J. (Medom), Kozerski J. (Brygada Banici), Raczak B. (La Liga), Szik J. (Decora), Ziemiański P. (Decora).      

8

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Jarota A. (Medom), Kosiński A. (Agro), Mamcarz J. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Nowaczyk T. (La Liga), Paczkowski B. (Decora), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

7

Łuczak P. (Studenty), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Szał M. (Decora), Walczak T. (Decora).    

6

Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Pluciński M. (Agro).

5

Barczak A. (Brygada Banici), Biderman M. (Decora), Bogusławski J. (Brygada Banici), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Kosmowski T. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Leżała T. (La Liga), Lucki M. (Brygada Banici), Nowak D. (Kupiec Średzki), Nowak M. (Drink Team), Olejniczak P. (Agro), Paczkowski P. (Decora), Wiśniewski J. (La Liga).

4

Fengier D. (Brygada Banici), Matysiak  M. (Drink Team), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Walkowiak M. (Studenty), Zielniewicz P. (Studenty).

3

Grzelak R. (Agro), Jóźwiak M. (La Liga), Kiszewski K. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Loga W. (Medom), Madela R. (Agro),  Mikołajczak T. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Pawlak A. (Medom), Przybyłek P. (Agro), Ratajczak Ł. (Drink Team), Słota R. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki), Zawacki K. (Drink Team).

2

Czapliński R. (Brygada Banici), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Gucze G. (Studenty), Hetmańczyk A. (Drink Team), Kowalski E. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała P. (Decora),  Sroka M. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Walczak M. (Decora), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki), Zając M. (Agro).

1

Cyka K. (Studenty), Dostatni G. (Studenty), Fibner D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Haniewicz J. (Agro), Jarota K. (Medom), Jóźwiak M. (Drink Team), Keter M. (Kupiec Średzki), Kujawa D. (Medom), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Pomykała K. (Decora), Przybyłek Ł. (Agro), Ratajczak F. (Drink Team), Sitek T. (Brygada Banici), Sobkowiak K. (Decora), Walkowiak T. (La Liga), Warot P. (Drink Team).

Samobójcze

Barczak A. (Brygada Banici) x 2, Bogusławski J. (Brygada Banici), Cyka R. (Studenty), Dudek B. (Medom), Fibner D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Kiszewski K. (Studenty), Madela R. (Agro), Majdecki M. (Brygada Banici), Pomykała K. (Decora), Rogowski D. (Agro).

Klasyfikacja asyst:

Ilość asyst

Asystujący

16

Grząślewicz J. (Studenty).

14

Domański P. (Drink Team), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

13

Czech R. (Studenty).

12

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

11

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Konarkowski B. (Drink Team), Kosiński A. (Agro), Nowak M. (Drink Team), Walkowiak M. (Studenty).

10

Majewski A. (La Liga), Wiśniewski J. (La Liga).  

9

Łuczak P. (Studenty), Markiewicz A. (Drink Team), Nowaczyk T. (La Liga).

8

Sobczyk D. (La Liga).

7

Biderman M. (Decora), Filipiak G. (Agro), Janasik J. (Medom), Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora).

6

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Hetmańczyk A. (Drink Team), Paczkowski P. (Decora), Staszak K. (Dobre Chłopaki), Szik J. (Decora).

5

Bogusławski J. (Brygada Banici), Gucze G. (Studenty), Miesiąc P. (La Liga), Nowak D. (Kupiec Średzki),  Walczak T. (Decora).

4

Biskup B. (Agro), Czapliński R. (Brygada Banici), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Słota R. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

3

Filozof P. (Medom), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Głowacki J. (Agro), Grzelak R. (Agro), Jarota K. (Medom), Jóźwiak M. (La Liga), Kozerski J. (Brygada Banici), Leżała T. (La Liga), Loga W. (Medom), Madela R. (Agro), Pluciński M. (Agro), Przybyłek P. (Agro), Raczak B. (La Liga), Sitek T. (Brygada Banici), Walczak M. (Decora).

2

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Gozdek M. (Studenty), Haniewicz J. (Agro), Józefowicz J. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Kiszewski K. (Studenty), Kosmowski T. (Studenty), Lisiak M. (Medom), Łyduch A. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mroczkowski T. (La Liga), Nasher A. (Agro), Oterman T. (Brygada Banici), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Pomykała K. (Decora), Pomykała P. (Decora),  Ratajczak Ł. (Drink Team), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Sznajder K. (Dobre Chłopaki), Urbanek L. (Brygada Banici), Warot P. (Drink Team), Zawacki K. (Drink Team), Ziemiański P. (Decora).

1

Cyka K. (Studenty), Deiksler M. (Kupiec Średzki), Dostatni G. (Studenty), Fibner D. (Brygada Banici), Gielniak W. (Medom), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jarota A. (Medom), Jędrzejczak M. (La Liga), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Keter M. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Studenty), Leporowski P. (Drink Team), Lucki M. (Brygada Banici), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Maciejewski K. (Studenty), Matysiak M. (Drink Team), Mikołajczak T. (Drink Team), Nowak B. (Medom), Olejniczak P. (Agro), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Ratajczak F. (Drink Team), Rogowski D. (Agro), Rybarczyk F. (Studenty), Sobkowiak K. (Decora), Szał M. (Decora), Szymczak P. (La Liga), Tłok T. (Medom), Walkowiak T. (La Liga), Wawrowski Ł. (Brygada Banici), Zając M. (Agro), Zielniewicz P. (Studenty).

Klasyfikacja kanadyjska:

Ilość punktów

Zawodnik

34

Markiewicz A. (Drink Team).

33

Grząślewicz J. (Studenty).

26

Deiksler A. (Kupiec Średzki).

25

Majewski A. (La Liga).

24

Konarkowski B. (Drink Team).

23

Czech R. (Studenty), Domański P. (Drink Team).

22

Urbanek D. (Kupiec Średzki).

20

Sobczyk D. (La Liga).

19

Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Kosiński A. (Agro).

18

Glabus Sz. (Kupiec Średzki).

17

Nowaczyk T. (La Liga).

16

Filipiak G. (Agro), Janasik J. (Medom), Łuczak P. (Studenty), Nowak M. (Drink Team).

15

Mamcarz J. (Drink Team), Paczkowski B. (Decora), Szik J. (Decora), Walkowiak M. (Studenty), Wiśniewski J. (La Liga).        

14

Biskup B. (Agro), Gozdek M. (Studenty).

13

Miesiąc P. (La Liga).

12

Biderman M. (Decora), Filozof P. (Medom), Kozerski J. (Brygada Banici), Raczak B. (La Liga), Walczak T. (Decora).

11

Borowski Sz. (Kupiec Średzki), Klabiński D. (Studenty), Paczkowski P. (Decora), Ziemiański P. (Decora).       

10

Bogusławski J. (Brygada Banici), Nowak D. (Kupiec Średzki), Padarz Sz. (Kupiec Średzki), Staszak K. (Dobre Chłopaki).

9

Głowacki J. (Agro), Jarota A. (Medom), Pluciński M. (Agro), Spychalski K. (Dobre Chłopaki).

8

Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Szał M. (Decora).

7

Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Deiksler R. (Kupiec Średzki), Gucze G. (Studenty), Kosmowski T. (Studenty), Słota R. (Dobre Chłopaki), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).

6

Czapliński R. (Brygada Banici), Grzelak R. (Agro), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Jóźwiak M. (La Liga), Loga W. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Madela R. (Agro), Olejniczak P. (Agro), Przybyłek P. (Agro),.

5

Barczak A. (Brygada Banici), Kiszewski K. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Matysiak M. (Drink Team), Nasher A. (Agro), Ratajczak Ł. (Drink Team), Walczak M. (Decora), Zawacki K. (Drink Team), Zielniewicz P. (Studenty).

4

Fengier D. (Brygada Banici), Frąckowiak G. (Brygada Banici), Jarota K. (Medom), Leporowski P. (Drink Team), Mikołajczak T. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Pomykała P. (Decora),  Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sitek T. (Brygada Banici), Sroka M. (La Liga), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).  

3

Deiksler M. (Kupiec Średzki), Haniewicz J. (Agro), Mroczkowski T. (La Liga), Pawlak A. (Medom), Pogonowski M. (Dobre Chłopaki), Pomykała K. (Decora), Warot P. (Drink Team), Zając M. (Agro).  

2

Cyka K. (Studenty), Dostatni G. (Studenty), Fibner D. (Brygada Banici), Józefowicz J. (Medom), Kaczałka Ł. (Kupiec Średzki), Keter M. (Kupiec Średzki), Kowalski E. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Ludwiczak D. (Brygada Banici), Łyduch A. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Marciniak D. (Decora), Nowak B. (Medom), Oterman T. (Brygada Banici), Ratajczak F. (Drink Team), Sobkowiak K. (Decora), Szafrański P. (Kupiec Średzki), Urbanek L. (Brygada Banici), Walkowiak T. (La Liga), Wawszkiewicz D. (Dobre Chłopaki).  

1

Gielniak W. (Medom), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Jędrzejczak M. (La Liga), Jóźwiak M. (Drink Team) Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kujawa D. (Medom), Maciejewski K. (Studenty), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Przybyłek Ł. (Agro), Rogowski D. (Agro), Rybarczyk F. (Studenty), Szymczak P. (La Liga), Tłok T. (Medom), Wawrowski Ł. (Brygada Banici).

Klasyfikacja punktów karnych:

Ilość punktów

Ukarani zawodnicy

10

Walkowiak M. (Studenty).

9

Klabiński D. (Studenty), Sznajder K. (Dobre Chłopaki).

6

Bogusławski J. (Brygada Banici), Kaczor P. (Dobre Chłopaki), Kosmowski T. (Studenty), Krajewski D. (Decora), Szał M. (Decora), Zając M. (Agro).

5

Cyka K. (Studenty), Kozerski J. (Brygada Banici), Kujawa D. (Medom), Wawszkiewicz F. (Dobre Chłopaki).  

4

Czech R. (Studenty), Haniewicz J. (Agro), Konarkowski B. (Drink Team), Leżała T. (La Liga), Lisiak M. (Medom), Markiewicz A. (Drink Team), Miesiąc P. (La Liga), Nasher A. (Agro), Nowaczyk T. (La Liga), Radziejewski A. (Brygada Banici), Urbanek D. (Kupiec Średzki).

2

Biderman M. (Decora), Borowski Ł. (Kupiec Średzki), Dydymski J. (La Liga), Dydymski T. (Brygada Banici), Filipiak G. (Agro), Frąckowiak M. (Dobre Chłopaki), Glabus Sz. (Kupiec Średzki), Grzelak Ł. (Kupiec Średzki), Grzelak R. (Agro), Grześkowiak P. (Brygada Banici), Hetmańczyk A. (Drink Team), Ignaczak M. (Dobre Chłopaki), Janasik J. (Medom), Janaszak M. (Agro), Jarota A. (Medom), Jóźwiak G. (Drink Team), Kiszewski K. (Studenty), Kosiński A. (Agro), Kowalski E. (Drink Team), Lisiak M. (Medom), Loga W. (Medom), Lucki M. (Brygada Banici), Łyduch A. (Brygada Banici), Maćkowiak P. (Dobre Chłopaki), Mamcarz J. (Drink Team), Matysiak M. (Drink Team), Mikuliński M. (Dobre Chłopaki), Mikuliński P. (Dobre Chłopaki), Milewski B. (Medom), Mroczkowski T. (La Liga), Nowak B. (Medom), Olejniczak P. (Agro), Paczkowski B. (Decora), Paczkowski P. (Decora), Pomykała K. (Decora), Przybyłek P. (Agro), Raczak B. (La Liga), Ratajczak P. (Kupiec Średzki), Sobkowiak K. (Decora), Spychalski K. (Dobre Chłopaki), Sroka M. (La Liga), Wicher W. (Medom), Wierski J. (Brygada Banici), Zielniewicz P. (Studenty).

Klasyfikacja drużynowa punktów karnych:

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty karne

Czerwone kartki

1.

Kupiec Średzki

15

12

-

2.

Decora

15

22

-

3.

Medom

15

23

-

4.

Brygada Banici

15

25

-

5.

Agro

15

26

-

6.

Drink Team

15

33

1

7.

La Liga Piwnica pod Orłem

16

33

1

8.

Studenty

15

38

-

9.

Dobre Chłopaki

15

49

1

 

Lp.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Ilość punktów

Bramki

1.

Kupiec Średzki

16

43

86:26

2.

Drink Team

16

33

96:39

3.

Studenty

16

33

80:61

4.

La Liga Piwnica pod Orłem

16

28

78:60

5.

Agro

16

25

70:60

6.

Decora

16

24

73:61

7.

Medom

16

12

37:87

8.

Brygada Banici

16

10

42:105

9.

Dobre Chłopaki

16

5

41:104

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Średzkie Towarzystwo Piłki Nożnej w Środzie Wlkp.
ul. Bławatkowa 37, 63-000 Środa Wlkp. 
NIP 786-159-14-95
Regon 634401231
Rachunek bankowy 47 1090 1418 0000 0001 1902 5728

E-mail: michaljozwiak@hotmail.com
www.stpn.pl
                                                                                                                                                                                                       
Telefon
: 0660 436-141 Michał Jóźwiak




Developed in conjunction with Ext-Joom.com