V TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR STAROSTY ŚREDZKIEGO

Puchar Starosty 2004Piąty turniej miał miejsce 16 maja 2004 r., tym razem na Boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Środzie Wlkp. W turnieju wzięło udział 9 drużyn: DRINK TEAM, DZIENNIKARZE, FC OLI BOYS, GG PLAST, GMINA KRZYKOSY, MIELCARZ RADOSZKOWO, STRAŻ POŻARNA, STUDIO MACZKA, TROPS. Drużyny rozstawione były w 2 grupach po 4 i 5 zespołów. Do fazy półfinałowej awansowały z każdej grupy po dwa najlepsze zespoły. Zwycięzcy par półfinałowych spotkali się w finale, natomiast przegrani walczyli o III miejsce.

I miejsce zdobyła drużyna MIELCARZA RADOSZKOWO (Puchar wręczył Pan Paweł Łukaszewski - Starosta Średzki).

II miejsce zajęła drużyna FC OLI BOYS (Puchar wręczył Pan Julian Kempa - Wicestarosta Średzki).

III miejsce przypadło drużynie GMINIE KRZYKOSY (Puchar wręczył Pan Marek Maciejewski - Dyrektor Powiatowego Szkolnego Ośrodka Sportowo - Turystycznego w Środzie Wlkp.).

IV miejsce zajęła drużyna DRINK TEAMU.

Najlepszym strzelcem turnieju został zdobywca 4 bramek Tomasz MIESIĄC (GMINA KRZYKOSY).

Najlepszym bramkarzem zdaniem sędziów został Łukasz DĘBSKI (MIELCARZ RADOSZKOWO).

Najlepszym zawodnikiem zdaniem sędziów został Grzegorz MROCZYŃSKI (DRINK TEAM).

3-7

* O III miejscu w grupie (pomiędzy Studio Maczka i Strażą Pożarną) zadecydowały rzuty karne, w których lepsza okazała się drużyna Studio Maczka zwyciężając Straż Pożarną 3:2.